2020 Yılbaşı Gönderileri için Öneriler

Yine yılın o zamanı. Tatil yaklaşıyor ve siz çevrimiçi mağazanızı son dakika alışverişi için hazırlamakla meşgulken, müşterileriniz muhtemelen yılbaşı için paket göndermek için son günü merak ediyordur. Bu yıl aklımızda çok şey var ve öngörülemeyen bir sezon gibi görünüyor.

Ancak, tatil nakliyesinin neredeyse% 40’ının Kara Cuma’dan önceki dört hafta içinde gerçekleştiğini biliyor muydunuz? Veya yılbaşı gönderilerinin% 52’sinin Kara Cuma haftasında ve Aralık ayının ilk iki haftasında gittiğini?

Yılbaşı satışları gelmeye başladığında, mağazanızın yıl sonuna kadar teslim edilmesini sağlayan gönderi çözümleri sunarak herkesin tatil hayallerini gerçekleştirmeye hazır olduğundan emin olun – son dakikada hediye verenler için bile.

Mevsimsel Yoğunluk Sırasında Nasıl Teslimat Yapılır ?

Her işletme, yoğun sezonda çığır açan alışveriş ve satış hayalleri kurar, ancak gerçekte tüm bu siparişlere ayak uydurmak için yapılacak çok iş gerekir. Ne de olsa bu hediyeler kendi kendilerine gönderilmez. Tatillerde satışlarınızı artırmanın anahtarı hazırlıktır.

Neyse ki, tatil telaşı sırasında ve yılın geri kalanında unutulmaz bir teslimat deneyimi yaratmak için kontrol edebileceğiniz bir gönderi kontrol listesine yardımcı olmak için buradayız. E-ticaret işletmenizin çok neşeli bir tatil sezonu geçirmesini sağlamak için en iyi beş gönderim ipucumuz burada.

  • Gönderim politikanızı önceden planlayın
  • İşletmeniz için doğru kuryeleri bulun
  • Gerekli tüm ürün ambalajlarını ve sarf malzemelerini satın alın
  • Mağazanızdaki kargo ücretlerini ve bilgilerini görüntüleyin
  • E-Ticaret iade politikası ve sorunsuz izleme dahil olmak üzere sorunsuz bir satın alma sonrası deneyim sunun.
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google