Ekspress Servis

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Her işe bütünsel olarak yaklaşmanın önemini anlıyor ve basit ve kolay iletişimin gücüne inanıyoruz.

Ekspress Servis

Dünya üzerinde 200’den fazla ülkeye uygun taşıma koşulları ve teslimat sürelerine göre en güvenilir ve hızlı gönderi seçeneğini sunmaktayız. Ürünlerinizi sizden teslim aldıktan sonra kısa bir sürede gönderimlerini gerçekleştirmekteyiz. Günümüz şartlarında operasyonel işlem sürelerimizi kısalttığımızdan dolayı sevkiyatlarınız için uzun süreler beklemenize gerek kalmamaktadır. Ayrıca takip numaranızla “Gönderim Nerede?” bölümümüzden gönderinizi anlık kontrol edebilirsiniz.

Türkiye İçi Servis Var mı?

Gönderilerinizi, anlaşmalı kargo firmalarımızla uygun fiyatlara adresimize gönderebilir, dilerseniz adresinizden aldırabilir yada mesai saatleri içerisinde operasyon merkezimize elden teslim edebilirsiniz.

Amerika İçi Servis Var mı?

Size özel maliyet çalışması yaparak Amerika içi kargo hizmeti sunmaktayız.

ekspress servis

Neden Biz ?

Globalleşme ile birlikte insanların satın alma alışkanlıkları değişmiş, son dönemlerde online alışveriş ve kapıdan kapıya kargo teslimatları, özel kurye taşımacılıkları yoğun talep görmüştür. Shipper Co olarak gönderilerinizi sizin için adresimizde stoklama, tekrardan paketleme, özel olarak etiketleme hizmetiyle beraber; ekspres gönderim seçeneğiyle numunelerinizi, hediyeleriniz ve ihracat gönderilerinizi en hızlı şekilde yollamanız mümkün.

Şeffaf Fiyatlandırma

Fiyatların şeffaf olmasına ve herkese aynı fiyat politikasının uygulanmasına dikkat ediyoruz.

Gerçek Zamanlı İzleme

Lojistik sorunlar olması durumunda düzeltici önlem almak için gerekli görünürlüğünü sağlıyoruz.

Depo Hizmeti

Ürününüze, ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize bağlı olarak profesyonel depo faaliyetleri sağlıyoruz.

Hızlı & Hatasız Teslimat

Teslimatın, hızlı ve hatasız bir operasyon geçirmesi adına koordineli bir şekilde çalışmaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Gönderilerin ağırlığı hesaplanırken tartı üzerindeki ağırlığı ve hacimsel ağırlığı(desi) baz alınır. Hacimsel ağırlık hesaplamalarında gönderinizin en boy ve yükseklik değerlerinin birbiri ile çarpılmasının 5000 ile bölümü ile bulunmaktadır.

(Uzunluk * Genişlik * Yükseklik) / 5000 = Hacimsel Ağırlık

Paketin geçerli ağırlığını hacimsel ağırlığıyla karşılaştırın. İki ağırlıktan daha ağır olanı, faturalandırılabilir ağırlıktır ve fiyatı hesaplamak için bunun kullanılması gerekir.
Türkiye’den yurt dışına yapacağınız gönderilerde paketleriniz gümrük işlemlerine tabi tutulacaktır. Bu yüzden gönderilerinize ait bazı bilgilerin eksiksiz olarak beyan edilmesi gerekmektedir.

Bu bilgiler ekte bulunan İngilizce Fatura ve Konşimento evraklarında açıkça beyan edilmelidir. Yurt dışı gönderilerinizde karşı ülkenin gümrüğü için bir İngilizce fatura hazırlanması gerekmektedir. Buna ek olarak gönderinizin teslimat bilgilerini içeren konşimentoyu da ayrıca hazırlanması gerekmektedir.
Bu tür işlemlerin tamamı sizler adına bizim tarafımızdan yapılmaktadır.
Evet. Gönderinin ağırlığı, hacimsel ağırlığı ve ebatları olmak üzere sınırlamalar uygulanmaktadır.

Göndereceğiniz bir paketin ağırlığı en fazla 70 kg olabilir.

Paketlerin uzunluğu en fazla 270 cm olabilir.

Ağırlık ve boyut sınırlarını aşan paketler, Limit Aşım ücretine tabidir.

Paket detaylarına göre bu tür bir gönderi yapacağınızda Müşteri Hizmetlerimizle görüşmenizi tavsiye ederiz. Kargo partnerlerimizin teslimat yaptığı alan dışı bölgeler olabilmektedir. Bu bölgeler için ekstra teslimat ücreti oluşmaktadır. Bu konuda gönderilerinizi kargoya vermeden önce bizle iletişime geçilmesini tavsiye ederiz.