Depolama ve Etiketleme

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Her işe bütünsel olarak yaklaşmanın önemini anlıyor ve basit ve kolay iletişimin gücüne inanıyoruz.

Depolama

Türkiye’deki lojistik merkezimizde ürünlerinizi sizin adınıza stoklayıp, size ayrılmış özel bölümlerde kısa ve uzun vadeli depolama hizmeti sunmaktayız. Depolama hizmeti için ekstra ücret alınmamaktadır.

Depolama hizmetleri müşteri ihtiyaçlarına göre planlanır. Depoya her giren ürün için, raf takip etiketi bastırılarak koliler etiketlenir ve ilgili rafına yerleştirilir. Devam eden süreçlerde, ürünler raf numaraları ile takip ve sevk edilir.

Ürünleriniz, depomuzda güvenle saklanmakta ve herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılmaması adına her zaman yüksek güvenlik önlemleriyle korunmaktadır.

Etiketleme

Satış yapmakta olduğunuz pazar yerlerinde sistemsel olarak barkodlama işlemi bulunmaktadır. Bu işlemi size zaman kazandırması adına bizler gerçekleştirmekteyiz. İlgili ürün barkodlarını tarafımıza iletmeniz durumunda paketinizi hazırlamadan önce etiketleme işlemini yapmaktayız. Direkt ürünün üzerine veya sizin talep edecek olduğunuz paketleme işleminden sonra etiketleme yapılmaktadır. Bu işlem için ekstra oluşacak masraf ile ilgili müşteri hizmetlerimizle görüşebilirsiniz.

depolama